De uitslag van de Heavy New Year Rally 2020

Onder de einduitslag zijn ook de gedetailleerde uitslagen per equipe per Leg te downloaden.

 

Expertklasse

Klas.

Bestuurder

Naviagtor

Auto

Strafpunten

1 Kurt Vanderspinnen Bjorn Vanoverschelde Ford Cortina 1.773
2 Hank Melse Bart den Hartog Porsche 911 2.683
3 Alexander Leurs Peter van Hoof Opel Ascona 2.966
4 Giel van der Palen Arjan van der Palen BMW 2000 3.691
5 John Temmink Wouter Bakker BMW 2000 3.875
6 Herman van Oldenmark Fred Hak Datsun 240Z 4.017
7 Wilhelm Palthe Jürgen Donders Ford Escort RS 2000 4.379
8 Harry Rupert Rutger Kwant Volvo Amazon 4.587
9 Hans van Beek Yolanda Zijl Alfa Romeo Giulia 4.707
10 Rene van der Borch tot Verwolde Edwin Ford Escort 5.476
11 Albert Boekel Jaap Jongman Alfa Giulia Sprint 5.622
12 Olaf Pothoven Pieter van Leusden Ford Escort 1600 5.927
13 Gijs van Lennep Jan Berkhof Porsche 356 B 6090
14 Tom Collet Bennie Roetgering Porsche 911 T 6.587
15 Paul van de Riet Gerbrand Loman Datsun 240Z 6860
16 Boele Braaksma Hiske Braaksma Volvo Amazon 7.912
17 Peter Koene Otto van Blaricum MG MGB 8.431
18 Jane Wignall Peter Rushforth Alfa Romeo Giulia 8.607
19 Kees van Loon Maarten Kalk Porsche 911 S 8.669
20 Bart Rietbergen Timo Rietbergen Volvo PV544 14.938
21 Joop Hosmar Jan Poppe Ford Escort RS 2000 18.755
22 Pieter van Spaendonck Piet van Spaen Mercedes Benz C23 24.362

 

Sportklasse

Klas.

Bestuurder

Naviagtor

Auto

Strafpunten

1 Ferry Flinterman Joost van de Klashorst Saab 96v4 3.941
2 Laurens van der Velde Jenny van de Bo Ford Escort MK 1 5.148
3 Egbert van Goudzwaard Jolanda Steve Volvo 142 5.388
4 Hugo Meulenberg Jasper Brouwers Datsun 240 Z 5440
5 Joost den Elzen Ronald van Weelde Ford Escort MK1 5.826
6 Ron Hageraats Simon M. Suesan Mercedes 350SLC 5.826
7 René van Winden Nick van Winden Mercedes 350SL 5.972
8 Eugene van den Berg Evert Jan van de Volvo 142 7.238
9 Ton Schoemaker Jeroen Tobe Alfa Romeo Gulia 8.454
10 Onno Beugelsdijk Camille Wiekenkamp BMW 2002 9.643
11 Herman Steentjes Arnold Mol Fiat 124 Sport Spider 9.942
12 Nicola Wilmink Erik Wilmink Mercedes Benz 300 11.489
13 Walter Gutterswijk Ineke Gutterswijk Volvo P 1800S 11.544
14 Paul Zweers Dustin Zweers BMW 2002 tii 12.415
15 Ben de Paauw Niels van Wijk Lancia Fulvia Sport 13.049
16 Will Schouten Paul Neeskens Porsche 944 15.023
17 John van der Laan Michel van Hattum BMW 2002 16790
18 Raymond Slag Rene Kraayenzank Porsche 911S 18.292
19 Robin Verhoef Marc van Houten BMW 5 serie 19.112
20 Bailey Soma Ivar Wilmink Rover P5B 20.083
21 Ronny Groeneveld Ton Coppus Ford Escort RS2000 21.104
22 Bert-Jan Dijk Sandra Dijk Alfa Romeo Giulia 25.399

Gedetailleerde uitslagen:

Per Leg zijn hieronder alle gedetailleerde uitslagen te vinden. In deze bestanden staan alle deelnemers van zowel Sport- als Expertklasse